ДОСЬЄ№ 3291882
ФОТО СУБ'ЄКТА

Carmen Vera

Актор · 1 фільм і серіал

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Carmen Vera - актор, знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Carmen Vera українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Carmen Vera: фільми

№НАЗВАРІК★
01Технобойз20246.3

Carmen Vera - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Технобойз».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Carmen Vera?

Carmen Vera - актор, знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Carmen Vera?

Carmen Vera знімався: «Технобойз».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 3291882