ДОСЬЄ№ 3255478
ФОТО СУБ'ЄКТА

Malin Moberg

Акторка · 1 фільм і серіал

БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Malin Moberg - акторка, знялася у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Malin Moberg українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Malin Moberg: фільми

№НАЗВАРІК★
01Полювання на звіра / У пащі звіра20035.4

Malin Moberg - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Полювання на звіра / У пащі звіра».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто така Malin Moberg?

Malin Moberg - акторка, знялася у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімалася Malin Moberg?

Malin Moberg знімалася: «Полювання на звіра / У пащі звіра».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 3255478