ДОСЬЄ№ 2931920
ФОТО СУБ'ЄКТА

Duncan Bahr

Актор · 1 фільм і серіал

БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Duncan Bahr - актор, знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Duncan Bahr українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Duncan Bahr - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Чарівність кохання / Магія кохання».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Duncan Bahr?

Duncan Bahr - актор, знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Duncan Bahr?

Duncan Bahr знімався: «Чарівність кохання / Магія кохання».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 2931920