ДОСЬЄ№ 28766
Фото Holger Mahlich
ФОТО СУБ'ЄКТА

Holger Mahlich

Актор · 3 фільми й серіали · 1945–

Хольгер Малих

80 років
Німеччина
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Holger Mahlich - актор, 6 грудня 1945 р. (80 років), знявся у 3+ фільмах.

Біографія

Біографія Holger Mahlich українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 3 записів

Holger Mahlich - учасник 3+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Білі вовки», «Слід Сокола», «Принц за сімома морями».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Holger Mahlich?

Holger Mahlich - актор, 6 грудня 1945 р. (80 років), знявся у 3+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Holger Mahlich?

Holger Mahlich знімався: «Білі вовки», «Слід Сокола», «Принц за сімома морями».

? Скільки років Holger Mahlich?

Holger Mahlich народився 6 грудня 1945 р.. Зараз йому 80 років.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 28766