ДОСЬЄ№ 2786960

Ґабрієль Ґевара
Актор · 4 фільми й серіали · 2001–
25 років
Іспанія
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Ґабрієль Ґевара - актор, 6 лютого 2001 р. (25 років), знявся у 4+ фільмах.
Біографія
Біографія Ґабрієль Ґевара українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 4 записів
Ґабрієль Ґевара - учасник 4+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Моя провина», «Твоя провина», «Наша провина», «Жодна віднині».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто такий Ґабрієль Ґевара?
Ґабрієль Ґевара - актор, 6 лютого 2001 р. (25 років), знявся у 4+ фільмах.
? В яких фільмах знімався Ґабрієль Ґевара?
Ґабрієль Ґевара знімався: «Моя провина», «Твоя провина», «Наша провина», «Жодна віднині».
? Скільки років Ґабрієль Ґевара?
Ґабрієль Ґевара народився 6 лютого 2001 р.. Зараз йому 25 років.







