ДОСЬЄ№ 2661747
Фото Tarek Zayat
ФОТО СУБ'ЄКТА

Tarek Zayat

Актор · 1 фільм і серіал · 1998–

28 років
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Tarek Zayat - актор, 6 серпня 1998 р. (28 років), знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Tarek Zayat українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Tarek Zayat: фільми

№НАЗВАРІК★
01Патруль: За законами вулиць20206.3

Tarek Zayat - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Патруль: За законами вулиць».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Tarek Zayat?

Tarek Zayat - актор, 6 серпня 1998 р. (28 років), знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Tarek Zayat?

Tarek Zayat знімався: «Патруль: За законами вулиць».

? Скільки років Tarek Zayat?

Tarek Zayat народився 6 серпня 1998 р.. Зараз йому 28 років.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 2661747