ДОСЬЄ№ 2621910

Anthony Sardinha
Актор · 1 фільм і серіал · 1990–
36 років
Канада
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Anthony Sardinha - актор, 30 квітня 1990 р. (36 років), знявся у 1+ фільмах.
Біографія
Біографія Anthony Sardinha українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів
Anthony Sardinha - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «The Super Simple Show: Halloween».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто такий Anthony Sardinha?
Anthony Sardinha - актор, 30 квітня 1990 р. (36 років), знявся у 1+ фільмах.
? В яких фільмах знімався Anthony Sardinha?
Anthony Sardinha знімався: «The Super Simple Show: Halloween».
? Скільки років Anthony Sardinha?
Anthony Sardinha народився 30 квітня 1990 р.. Зараз йому 36 років.

