ДОСЬЄ№ 2615878
Фото Cemalettin Çekmece
ФОТО СУБ'ЄКТА

Cemalettin Çekmece

Актор · 1 фільм і серіал · 1969–

56 років
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Cemalettin Çekmece - актор, 20 листопада 1969 р. (56 років), знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Cemalettin Çekmece українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Cemalettin Çekmece: фільми

№НАЗВАРІК★
01Між двох світанків / Між двома зорями20216.4

Cemalettin Çekmece - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Між двох світанків / Між двома зорями».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Cemalettin Çekmece?

Cemalettin Çekmece - актор, 20 листопада 1969 р. (56 років), знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Cemalettin Çekmece?

Cemalettin Çekmece знімався: «Між двох світанків / Між двома зорями».

? Скільки років Cemalettin Çekmece?

Cemalettin Çekmece народився 20 листопада 1969 р.. Зараз йому 56 років.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 2615878