ДОСЬЄ№ 2607493
ФОТО СУБ'ЄКТА

Nelisa Ngcobo

Сценарист · 1 фільм і серіал

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Nelisa Ngcobo - writing, знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Nelisa Ngcobo українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Nelisa Ngcobo: фільми

№НАЗВАРІК★
01Космоголовий20236.0

Nelisa Ngcobo - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Космоголовий».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Nelisa Ngcobo?

Nelisa Ngcobo - writing, знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Nelisa Ngcobo?

Nelisa Ngcobo знімався: «Космоголовий».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 2607493