ДОСЬЄ№ 2520069
ФОТО СУБ'ЄКТА

Jarosław Golec

Знімальна група · 2 фільми й серіали

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Jarosław Golec - crew, знявся у 2+ фільмах.

Біографія

Біографія Jarosław Golec українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 2 записів

Jarosław Golec: фільми

№НАЗВАРІК★
01Тітка Гітлера20215.2

Jarosław Golec: серіали

№НАЗВАРІК★
01Дівчата війни20176.5

Jarosław Golec - учасник 2+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Тітка Гітлера», «Дівчата війни».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Jarosław Golec?

Jarosław Golec - crew, знявся у 2+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Jarosław Golec?

Jarosław Golec знімався: «Тітка Гітлера», «Дівчата війни».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 2520069