ДОСЬЄ№ 24799
Фото Philippe Ogouz
ФОТО СУБ'ЄКТА

Philippe Ogouz

Актор · 1 фільм і серіал · 1939–2019

Франція
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Philippe Ogouz - актор, 20 листопада 1939 р., помер 25 липня 2019 р., знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Philippe Ogouz українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Philippe Ogouz: фільми

№НАЗВАРІК★
01Пригоди Тінтіна: Храм сонця19696.7

Philippe Ogouz - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Пригоди Тінтіна: Храм сонця».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Philippe Ogouz?

Philippe Ogouz - актор, 20 листопада 1939 р., помер 25 липня 2019 р., знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Philippe Ogouz?

Philippe Ogouz знімався: «Пригоди Тінтіна: Храм сонця».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 24799