ДОСЬЄ№ 2474985
ФОТО СУБ'ЄКТА
Monica Kohli
Актор · 1 фільм і серіал
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Monica Kohli - актор, знявся у 1+ фільмах.
Біографія
Біографія Monica Kohli українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів
Monica Kohli - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Сані Санскарі та Тулсі Кумарі / Шлюб і плутанина».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто такий Monica Kohli?
Monica Kohli - актор, знявся у 1+ фільмах.
? В яких фільмах знімався Monica Kohli?
Monica Kohli знімався: «Сані Санскарі та Тулсі Кумарі / Шлюб і плутанина».

