ДОСЬЄ№ 2441965
Фото Brigid Duffy
ФОТО СУБ'ЄКТА

Brigid Duffy

Акторка · 1 фільм і серіал

БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Brigid Duffy - акторка, знялася у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Brigid Duffy українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Brigid Duffy - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Немовля на прогулянці, або поповзом від гангстерів».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто така Brigid Duffy?

Brigid Duffy - акторка, знялася у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімалася Brigid Duffy?

Brigid Duffy знімалася: «Немовля на прогулянці, або поповзом від гангстерів».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 2441965