ДОСЬЄ№ 24060

Laurens Walter
Актор · 3 фільми й серіали · 1977–
49 років
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Laurens Walter - актор, 1 січня 1977 р. (49 років), знявся у 3+ фільмах.
Біографія
Біографія Laurens Walter українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 3 записів
Laurens Walter: фільми
№НАЗВАРІК★
01
Пригоди на місяці20216.402
Майже ідеальне кохання20195.003
На межі20176.9Laurens Walter - учасник 3+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Пригоди на місяці», «На межі», «Майже ідеальне кохання».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто такий Laurens Walter?
Laurens Walter - актор, 1 січня 1977 р. (49 років), знявся у 3+ фільмах.
? В яких фільмах знімався Laurens Walter?
Laurens Walter знімався: «Пригоди на місяці», «На межі», «Майже ідеальне кохання».
? Скільки років Laurens Walter?
Laurens Walter народився 1 січня 1977 р.. Зараз йому 49 років.


