ДОСЬЄ№ 236274
Фото Isabela Corona
ФОТО СУБ'ЄКТА

Isabela Corona

Акторка · 1 фільм і серіал · 1913–1993

Исабела Корона

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Isabela Corona - акторка, 2 липня 1913 р., померла 8 липня 1993 р., знялася у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Isabela Corona українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Isabela Corona: фільми

№НАЗВАРІК★
01Єсенія19716.6

Isabela Corona - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Єсенія».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто така Isabela Corona?

Isabela Corona - акторка, 2 липня 1913 р., померла 8 липня 1993 р., знялася у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімалася Isabela Corona?

Isabela Corona знімалася: «Єсенія».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 236274