ДОСЬЄ№ 228267
ФОТО СУБ'ЄКТА

Romy Diaz

Актор · 1 фільм і серіал · 1940–2005

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Romy Diaz - актор, 28 листопада 1940 р., помер 10 травня 2005 р., знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Romy Diaz українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Romy Diaz: фільми

№НАЗВАРІК★
01За законом кулака19935.1

Romy Diaz - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «За законом кулака».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Romy Diaz?

Romy Diaz - актор, 28 листопада 1940 р., помер 10 травня 2005 р., знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Romy Diaz?

Romy Diaz знімався: «За законом кулака».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 228267