ДОСЬЄ№ 2201637
Фото Moritz Lehmann
ФОТО СУБ'ЄКТА

Moritz Lehmann

Актор · 1 фільм і серіал

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Moritz Lehmann - актор, знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Moritz Lehmann українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Moritz Lehmann: фільми

№НАЗВАРІК
01Калоші щастя2018

Moritz Lehmann - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Калоші щастя».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Moritz Lehmann?

Moritz Lehmann - актор, знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Moritz Lehmann?

Moritz Lehmann знімався: «Калоші щастя».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 2201637