ДОСЬЄ№ 2091548
ФОТО СУБ'ЄКТА

Verity Price

Акторка · 2 фільми й серіали

БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Verity Price - акторка, знялася у 2+ фільмах.

Біографія

Біографія Verity Price українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 2 записів

Verity Price - учасник 2+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Найманець / Найманці», «Капкан часу».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто така Verity Price?

Verity Price - акторка, знялася у 2+ фільмах.

? В яких фільмах знімалася Verity Price?

Verity Price знімалася: «Найманець / Найманці», «Капкан часу».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 2091548