ДОСЬЄ№ 2085420
Фото Danuta Wodyńska
ФОТО СУБ'ЄКТА

Danuta Wodyńska

Акторка · 1 фільм і серіал · 1922–2001

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Danuta Wodyńska - акторка, 31 травня 1922 р., померла 4 липня 2001 р., знялася у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Danuta Wodyńska українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Danuta Wodyńska: фільми

№НАЗВАРІК★
01Березняк19706.6

Danuta Wodyńska - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Березняк».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто така Danuta Wodyńska?

Danuta Wodyńska - акторка, 31 травня 1922 р., померла 4 липня 2001 р., знялася у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімалася Danuta Wodyńska?

Danuta Wodyńska знімалася: «Березняк».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 2085420