ДОСЬЄ№ 19400

Roy Roberts
Актор · 3 фільми й серіали · 1906–1975
Рой Барнс Джонс
США
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Roy Roberts - актор, 19 березня 1906 р., помер 28 травня 1975 р., знявся у 3+ фільмах.
Біографія
Біографія Roy Roberts українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 3 записів
Roy Roberts: фільми
№НАЗВАРІК★
01
Підводне місто19625.302
Будинок воскових фігур19536.903
Великі дерева19525.6Roy Roberts - учасник 3+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Підводне місто», «Будинок воскових фігур», «Великі дерева».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто такий Roy Roberts?
Roy Roberts - актор, 19 березня 1906 р., помер 28 травня 1975 р., знявся у 3+ фільмах.
? В яких фільмах знімався Roy Roberts?
Roy Roberts знімався: «Підводне місто», «Будинок воскових фігур», «Великі дерева».


