ДОСЬЄ№ 192944

Том Елліс
Актор · 8 фільмів і серіалів · 1978–
47 років
Велика Британія
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Том Елліс - актор, 17 листопада 1978 р. (47 років), знявся у 8+ фільмах.
Біографія
Біографія Том Елліс українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 8 записів
Том Елліс: фільми
№НАЗВАРІК★
01
Клуб убивств по четвергах20256.602
Гравці20246.003
Хіба це не романтично / Чи не романтично?20196.2Том Елліс: серіали
№НАЗВАРІК★
01
Вашинґтон Блек / Вашингтон Блек20256.002
Вибухові кошенята20247.503
Люцифер20168.404
Привиди20117.205
Перекази Шекспіра / Шекспір на новий лад20057.4Том Елліс - учасник 8+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Люцифер», «Вибухові кошенята», «Гравці», «Привиди», «Хіба це не романтично / Чи не романтично?».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто такий Том Елліс?
Том Елліс - актор, 17 листопада 1978 р. (47 років), знявся у 8+ фільмах.
? В яких фільмах знімався Том Елліс?
Том Елліс знімався: «Люцифер», «Вибухові кошенята», «Гравці», «Привиди», «Хіба це не романтично / Чи не романтично?» та ще 3 інших.
? Скільки років Том Елліс?
Том Елліс народився 17 листопада 1978 р.. Зараз йому 47 років.




