ДОСЬЄ№ 19269
Фото Nicole Berger
ФОТО СУБ'ЄКТА

Nicole Berger

Акторка · 2 фільми й серіали · 1934–1967

Франція
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Nicole Berger - акторка, 12 червня 1934 р., померла 13 квітня 1967 р., знялася у 2+ фільмах.

Біографія

Біографія Nicole Berger українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 2 записів

Nicole Berger - учасник 2+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Стріляйте в піаніста», «Шарлот та Веронік / Всіх хлопців звуть Патрік».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто така Nicole Berger?

Nicole Berger - акторка, 12 червня 1934 р., померла 13 квітня 1967 р., знялася у 2+ фільмах.

? В яких фільмах знімалася Nicole Berger?

Nicole Berger знімалася: «Стріляйте в піаніста», «Шарлот та Веронік / Всіх хлопців звуть Патрік».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 19269