ДОСЬЄ№ 1787274
ФОТО СУБ'ЄКТА

Flavio Sorrentino

Актор · 1 фільм і серіал

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Flavio Sorrentino - актор, знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Flavio Sorrentino українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Flavio Sorrentino: фільми

№НАЗВАРІК★
01Peccati di gioventù19754.8

Flavio Sorrentino - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Peccati di gioventù».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Flavio Sorrentino?

Flavio Sorrentino - актор, знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Flavio Sorrentino?

Flavio Sorrentino знімався: «Peccati di gioventù».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 1787274