ДОСЬЄ№ 1758642
ФОТО СУБ'ЄКТА

Anthony Cannata

Актор · 2 фільми й серіали

БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Anthony Cannata - актор, знявся у 2+ фільмах.

Біографія

Біографія Anthony Cannata українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 2 записів

Anthony Cannata: фільми

№НАЗВАРІК★
01Мить ока19936.102Скажений пес і Глорія19936.0

Anthony Cannata - учасник 2+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Мить ока», «Скажений пес і Глорія».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Anthony Cannata?

Anthony Cannata - актор, знявся у 2+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Anthony Cannata?

Anthony Cannata знімався: «Мить ока», «Скажений пес і Глорія».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 1758642