ДОСЬЄ№ 1726976
Фото Lara McDonnell
ФОТО СУБ'ЄКТА

Lara McDonnell

Акторка · 2 фільми й серіали · 2003–

22 роки
Ірландія
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Lara McDonnell - акторка, 7 листопада 2003 р. (22 роки), знялася у 2+ фільмах.

Біографія

Біографія Lara McDonnell українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 2 записів

Lara McDonnell: фільми

№НАЗВАРІК★
01Белфаст20217.002Артеміс Фаул20205.5

Lara McDonnell - учасник 2+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Артеміс Фаул», «Белфаст».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто така Lara McDonnell?

Lara McDonnell - акторка, 7 листопада 2003 р. (22 роки), знялася у 2+ фільмах.

? В яких фільмах знімалася Lara McDonnell?

Lara McDonnell знімалася: «Артеміс Фаул», «Белфаст».

? Скільки років Lara McDonnell?

Lara McDonnell народилася 7 листопада 2003 р.. Зараз їй 22 роки.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 1726976