ДОСЬЄ№ 1650373
Фото Василь Василик
ФОТО СУБ'ЄКТА

Василь Василик

Актор · 1 фільм і серіал · 1986–

Василь Василик

40 років
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Василь Василик - актор, 18 жовтня 1986 р. (40 років), знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Василь Василик — український актор театру та кіно.

Закінчив театральний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка (2013, майстер — Ю.О. Мисак).

На театральній сцені від 2010 року. З 2002 року — актор Львівського Першого українського театру для дітей та юнацтва (Львів).

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Василь Василик: фільми

№НАЗВАРІК★
01Парад сердець20226.0

Василь Василик - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Парад сердець».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Василь Василик?

Василь Василик - актор, 18 жовтня 1986 р. (40 років), знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Василь Василик?

Василь Василик знімався: «Парад сердець».

? Скільки років Василь Василик?

Василь Василик народився 18 жовтня 1986 р.. Зараз йому 40 років.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 1650373