ДОСЬЄ162250
Фото Barry Stanton
ФОТО СУБ'ЄКТА

Barry Stanton

Актор
2+ фільмів
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Barry Stanton - актор, знявся у 2+ фільмах, індекс популярності - 0.

Біографія Barry Stanton українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 2 записів
НАЗВАРІКРОЛЬ
01
Перший герой при дворі короля Артура
Перший герой при дворі короля Артура19950.0
02
Робін Гуд
Робін Гуд19910.0

Barry Stanton - учасник 2+ кінопроєктів. Найвідоміші: "Перший герой при дворі короля Артура", "Робін Гуд".

ДОВІДКА
? Хто такий Barry Stanton?

Barry Stanton - актор, знявся у 2+ фільмах, індекс популярності - 0.

? В яких фільмах знімався Barry Stanton?

Barry Stanton знімався: "Перший герой при дворі короля Артура", "Робін Гуд".

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 162250