ДОСЬЄ№ 1619892
ФОТО СУБ'ЄКТА

Taïeb Ajedig

Актор · 1 фільм і серіал

БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Taïeb Ajedig - актор, знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Taïeb Ajedig українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Taïeb Ajedig: фільми

№НАЗВАРІК★
01Зайна: Володарка Атлаських гір20056.9

Taïeb Ajedig - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Зайна: Володарка Атлаських гір».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Taïeb Ajedig?

Taïeb Ajedig - актор, знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Taïeb Ajedig?

Taïeb Ajedig знімався: «Зайна: Володарка Атлаських гір».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 1619892