ДОСЬЄ№ 1614869
ФОТО СУБ'ЄКТА
Марі-Клер Фремон
Акторка · 1 фільм і серіал
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Марі-Клер Фремон - акторка, знялася у 1+ фільмах.
Біографія
Біографія Марі-Клер Фремон українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів
Марі-Клер Фремон - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Таке життя, Бальтазар / Навмання, Бальтазаре».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто така Марі-Клер Фремон?
Марі-Клер Фремон - акторка, знялася у 1+ фільмах.
? В яких фільмах знімалася Марі-Клер Фремон?
Марі-Клер Фремон знімалася: «Таке життя, Бальтазар / Навмання, Бальтазаре».

