ДОСЬЄ№ 1590906
Фото Heather Johansen
ФОТО СУБ'ЄКТА

Heather Johansen

Акторка · 2 фільми й серіали

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Heather Johansen - акторка, знялася у 2+ фільмах.

Біографія

Біографія Heather Johansen українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 2 записів

Heather Johansen: фільми

№НАЗВАРІК★
0110 хвилин потому20195.202Спасіння20154.5

Heather Johansen - учасник 2+ кінопроєктів. Найвідоміші: «10 хвилин потому», «Спасіння».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто така Heather Johansen?

Heather Johansen - акторка, знялася у 2+ фільмах.

? В яких фільмах знімалася Heather Johansen?

Heather Johansen знімалася: «10 хвилин потому», «Спасіння».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 1590906