ДОСЬЄ№ 1583156
ФОТО СУБ'ЄКТА

Eli Ryg

Актор · 1 фільм і серіал

БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Eli Ryg - актор, знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Eli Ryg українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Eli Ryg - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Бабуся і восьмеро дітей / Бабуся і 8 дітей в місті».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Eli Ryg?

Eli Ryg - актор, знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Eli Ryg?

Eli Ryg знімався: «Бабуся і восьмеро дітей / Бабуся і 8 дітей в місті».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 1583156