ДОСЬЄ№ 1581827
Фото Owen Roth
ФОТО СУБ'ЄКТА

Owen Roth

Актор · 1 фільм і серіал

Канада
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Owen Roth - актор, знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Owen Roth українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Owen Roth: фільми

№НАЗВАРІК★
01Від берега до берега20047.0

Owen Roth - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Від берега до берега».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Owen Roth?

Owen Roth - актор, знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Owen Roth?

Owen Roth знімався: «Від берега до берега».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 1581827