ДОСЬЄ№ 1552795
Фото Niketa Roman
ФОТО СУБ'ЄКТА

Niketa Roman

VFX · 1 фільм і серіал

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Niketa Roman - visual effects, знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Niketa Roman українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Niketa Roman: фільми

№НАЗВАРІК★
01Безумний Бог20216.8

Niketa Roman - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Безумний Бог».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Niketa Roman?

Niketa Roman - visual effects, знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Niketa Roman?

Niketa Roman знімався: «Безумний Бог».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 1552795