ДОСЬЄ№ 1547000
Фото Emrik Ekholm
ФОТО СУБ'ЄКТА

Emrik Ekholm

Актор · 1 фільм і серіал

БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Emrik Ekholm - актор, знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Emrik Ekholm українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Emrik Ekholm: фільми

№НАЗВАРІК★
01Цацикі, тато та оливкова битва20154.8

Emrik Ekholm - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Цацикі, тато та оливкова битва».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Emrik Ekholm?

Emrik Ekholm - актор, знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Emrik Ekholm?

Emrik Ekholm знімався: «Цацикі, тато та оливкова битва».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 1547000