ДОСЬЄ№ 1531133
ФОТО СУБ'ЄКТА

Iria Castellano

Актор · 1 фільм і серіал

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Iria Castellano - актор, знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Iria Castellano українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Iria Castellano: фільми

№НАЗВАРІК★
01Зіп і Зап та Острів Капітана20166.1

Iria Castellano - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Зіп і Зап та Острів Капітана».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Iria Castellano?

Iria Castellano - актор, знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Iria Castellano?

Iria Castellano знімався: «Зіп і Зап та Острів Капітана».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 1531133