ДОСЬЄ№ 14990
Фото Морґан Фейрчайлд
ФОТО СУБ'ЄКТА

Морґан Фейрчайлд

Акторка · 8 фільмів і серіалів · 1950–

76 років
США
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Морґан Фейрчайлд - акторка, 3 лютого 1950 р. (76 років), знялася у 8+ фільмах.

Біографія

Біографія Морґан Фейрчайлд українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 8 записів

Морґан Фейрчайлд - учасник 8+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Собачі перегони», «Меттью Перрі: Голлівудська трагедія», «Точка спокуси. Хімія тіла 3», «Досконале завершення», «Спотворені».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто така Морґан Фейрчайлд?

Морґан Фейрчайлд - акторка, 3 лютого 1950 р. (76 років), знялася у 8+ фільмах.

? В яких фільмах знімалася Морґан Фейрчайлд?

Морґан Фейрчайлд знімалася: «Собачі перегони», «Меттью Перрі: Голлівудська трагедія», «Точка спокуси. Хімія тіла 3», «Досконале завершення», «Спотворені» та ще 3 інших.

? Скільки років Морґан Фейрчайлд?

Морґан Фейрчайлд народилася 3 лютого 1950 р.. Зараз їй 76 років.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 14990