ДОСЬЄ№ 146074

Dariusz Toczek
Актор · 3 фільми й серіали · 1970–
56 років
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Dariusz Toczek - актор, 1 січня 1970 р. (56 років), знявся у 3+ фільмах.
Біографія
Біографія Dariusz Toczek українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 3 записів
Dariusz Toczek: фільми
№НАЗВАРІК★
01
Напад20246.502
25 років невинності. Справа Томка Коменди20207.803
Далеко від вікна20006.3Dariusz Toczek - учасник 3+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Далеко від вікна», «25 років невинності. Справа Томка Коменди», «Напад».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто такий Dariusz Toczek?
Dariusz Toczek - актор, 1 січня 1970 р. (56 років), знявся у 3+ фільмах.
? В яких фільмах знімався Dariusz Toczek?
Dariusz Toczek знімався: «Далеко від вікна», «25 років невинності. Справа Томка Коменди», «Напад».
? Скільки років Dariusz Toczek?
Dariusz Toczek народився 1 січня 1970 р.. Зараз йому 56 років.


