ДОСЬЄ№ 1427255
Фото Willem de Wolf
ФОТО СУБ'ЄКТА

Willem de Wolf

Актор · 1 фільм і серіал · 1961–

65 років
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Willem de Wolf - актор, 1 січня 1961 р. (65 років), знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Willem de Wolf українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Willem de Wolf: фільми

№НАЗВАРІК★
01Переслідування20196.1

Willem de Wolf - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Переслідування».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Willem de Wolf?

Willem de Wolf - актор, 1 січня 1961 р. (65 років), знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Willem de Wolf?

Willem de Wolf знімався: «Переслідування».

? Скільки років Willem de Wolf?

Willem de Wolf народився 1 січня 1961 р.. Зараз йому 65 років.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 1427255