ДОСЬЄ№ 142525
Фото Joachim Lamża
ФОТО СУБ'ЄКТА

Joachim Lamża

Актор · 3 фільми й серіали · 1951–

75 років
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Joachim Lamża - актор, 7 липня 1951 р. (75 років), знявся у 3+ фільмах.

Біографія

Біографія Joachim Lamża українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 3 записів

Joachim Lamża: фільми

№НАЗВАРІК★
01Джонні20227.202Реверс20097.103Кінґсайз19886.8

Joachim Lamża - учасник 3+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Кінґсайз», «Джонні», «Реверс».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Joachim Lamża?

Joachim Lamża - актор, 7 липня 1951 р. (75 років), знявся у 3+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Joachim Lamża?

Joachim Lamża знімався: «Кінґсайз», «Джонні», «Реверс».

? Скільки років Joachim Lamża?

Joachim Lamża народився 7 липня 1951 р.. Зараз йому 75 років.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 142525