ДОСЬЄ1389549
Фото Селін Бакенс
ФОТО СУБ'ЄКТА

Селін Бакенс

Актор
8+ фільмів
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Селін Бакенс - актор, знявся у 8+ фільмах, індекс популярності - 0.

Біографія Селін Бакенс українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 8 записів
НАЗВАРІКРОЛЬ
01
Самітник
Самітник20260.0
02
Таламаска: Таємний орден
Таламаска: Таємний орден20250.0
03
Потерпілі
Потерпілі20230.0
04
The Ex-Wife
The Ex-Wife20220.0
05
Suspect
Suspect20220.0
06
Free Rein
Free Rein20170.0
07
The Rain Collector
The Rain Collector20160.0
08
Бойовий кінь
Бойовий кінь20110.0

Селін Бакенс - учасник 8+ кінопроєктів. Найвідоміші: "Самітник", "Таламаска: Таємний орден", "Потерпілі", "The Ex-Wife", "Suspect".

ДОВІДКА
? Хто такий Селін Бакенс?

Селін Бакенс - актор, знявся у 8+ фільмах, індекс популярності - 0.

? В яких фільмах знімався Селін Бакенс?

Селін Бакенс знімався: "Самітник", "Таламаска: Таємний орден", "Потерпілі", "The Ex-Wife", "Suspect" та ще 3 інших.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 1389549