ДОСЬЄ№ 1326016
Фото Кента Ідзука
ФОТО СУБ'ЄКТА

Кента Ідзука

Актор · 1 фільм і серіал · 1986–

40 років
Японія
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Кента Ідзука - актор, 8 жовтня 1986 р. (40 років), знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Кента Ідзука українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Кента Ідзука: фільми

№НАЗВАРІК★
01Хлопець за викликом20186.5

Кента Ідзука - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Хлопець за викликом».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Кента Ідзука?

Кента Ідзука - актор, 8 жовтня 1986 р. (40 років), знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Кента Ідзука?

Кента Ідзука знімався: «Хлопець за викликом».

? Скільки років Кента Ідзука?

Кента Ідзука народився 8 жовтня 1986 р.. Зараз йому 40 років.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 1326016