ДОСЬЄ№ 1318702
Фото Emiliano Zurita
ФОТО СУБ'ЄКТА

Emiliano Zurita

Актор · 2 фільми й серіали · 1993–

32 роки
Мексика
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Emiliano Zurita - актор, 29 жовтня 1993 р. (32 роки), знявся у 2+ фільмах.

Біографія

Біографія Emiliano Zurita українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 2 записів

Emiliano Zurita: фільми

№НАЗВАРІК★
01Танець сорока одного20207.8

Emiliano Zurita: серіали

№НАЗВАРІК★
01Зорро20247.3

Emiliano Zurita - учасник 2+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Танець сорока одного», «Зорро».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Emiliano Zurita?

Emiliano Zurita - актор, 29 жовтня 1993 р. (32 роки), знявся у 2+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Emiliano Zurita?

Emiliano Zurita знімався: «Танець сорока одного», «Зорро».

? Скільки років Emiliano Zurita?

Emiliano Zurita народився 29 жовтня 1993 р.. Зараз йому 32 роки.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 1318702