ДОСЬЄ№ 1281165
Фото Angelica Leo
ФОТО СУБ'ЄКТА

Angelica Leo

Акторка · 1 фільм і серіал · 1983–

43 роки
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Angelica Leo - акторка, 22 червня 1983 р. (43 роки), знялася у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Angelica Leo українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Angelica Leo: фільми

№НАЗВАРІК★
01Супергерої20217.2

Angelica Leo - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Супергерої».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто така Angelica Leo?

Angelica Leo - акторка, 22 червня 1983 р. (43 роки), знялася у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімалася Angelica Leo?

Angelica Leo знімалася: «Супергерої».

? Скільки років Angelica Leo?

Angelica Leo народилася 22 червня 1983 р.. Зараз їй 43 роки.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 1281165