ДОСЬЄ№ 1254100
Фото Йохеї Тадано
ФОТО СУБ'ЄКТА

Йохеї Тадано

Актор · 1 фільм і серіал

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Йохеї Тадано - актор, знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Йохеї Тадано українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Йохеї Тадано: фільми

№НАЗВАРІК★
01Дівчачий табір. Фільм20227.6

Йохеї Тадано - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Дівчачий табір. Фільм».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Йохеї Тадано?

Йохеї Тадано - актор, знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Йохеї Тадано?

Йохеї Тадано знімався: «Дівчачий табір. Фільм».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 1254100