ДОСЬЄ№ 1253818
Фото Patricie Solaříková
ФОТО СУБ'ЄКТА

Patricie Solaříková

Акторка · 1 фільм і серіал · 1988–

37 років
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Patricie Solaříková - акторка, 19 грудня 1988 р. (37 років), знялася у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Patricie Solaříková українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Patricie Solaříková: фільми

№НАЗВАРІК★
01Ґамп: пес, який навчив людей жити20216.9

Patricie Solaříková - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Ґамп: пес, який навчив людей жити».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто така Patricie Solaříková?

Patricie Solaříková - акторка, 19 грудня 1988 р. (37 років), знялася у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімалася Patricie Solaříková?

Patricie Solaříková знімалася: «Ґамп: пес, який навчив людей жити».

? Скільки років Patricie Solaříková?

Patricie Solaříková народилася 19 грудня 1988 р.. Зараз їй 37 років.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 1253818