ДОСЬЄ№ 1253434

Шюта Морішіма
Актор · 5 фільмів і серіалів · 1983–
43 роки
Японія
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Шюта Морішіма - актор, 13 серпня 1983 р. (43 роки), знявся у 5+ фільмах.
Біографія
Біографія Шюта Морішіма українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 5 записів
Шюта Морішіма: серіали
№НАЗВАРІК★
01
Тасуукецу. Доля більшості20244.702
Готель «Горобчик»20134.603
Квіти зла20136.904
Приємно познайомитись, Бог20128.6Шюта Морішіма - учасник 5+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Буші роуд», «Готель «Горобчик»», «Приємно познайомитись, Бог», «Тасуукецу. Доля більшості», «Квіти зла».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто такий Шюта Морішіма?
Шюта Морішіма - актор, 13 серпня 1983 р. (43 роки), знявся у 5+ фільмах.
? В яких фільмах знімався Шюта Морішіма?
Шюта Морішіма знімався: «Буші роуд», «Готель «Горобчик»», «Приємно познайомитись, Бог», «Тасуукецу. Доля більшості», «Квіти зла».
? Скільки років Шюта Морішіма?
Шюта Морішіма народився 13 серпня 1983 р.. Зараз йому 43 роки.
Часто знімається з
Кен'їчіро Охаші
Дайсуке Оно
Дайсуке Кішіо




