ДОСЬЄ№ 123827

Frédéric Mitterrand
Режисер · 1 фільм і серіал · 1947–2024
Франція
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Frédéric Mitterrand - directing, 21 серпня 1947 р., помер 21 березня 2024 р., знявся у 1+ фільмах.
Біографія
Біографія Frédéric Mitterrand українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів
Frédéric Mitterrand - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Бекассін - найбожевільніша няня».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто такий Frédéric Mitterrand?
Frédéric Mitterrand - directing, 21 серпня 1947 р., помер 21 березня 2024 р., знявся у 1+ фільмах.
? В яких фільмах знімався Frédéric Mitterrand?
Frédéric Mitterrand знімався: «Бекассін - найбожевільніша няня».

