ДОСЬЄ№ 1230173

Nancy Carell
Акторка · 1 фільм і серіал · 1966–
60 років
США
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Nancy Carell - акторка, 19 липня 1966 р. (60 років), знялася у 1+ фільмах.
Біографія
Біографія Nancy Carell українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів
Nancy Carell - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Шукаю друга на кінець світу».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто така Nancy Carell?
Nancy Carell - акторка, 19 липня 1966 р. (60 років), знялася у 1+ фільмах.
? В яких фільмах знімалася Nancy Carell?
Nancy Carell знімалася: «Шукаю друга на кінець світу».
? Скільки років Nancy Carell?
Nancy Carell народилася 19 липня 1966 р.. Зараз їй 60 років.

