ДОСЬЄ№ 122829
Фото Кьосуке Мачіда
ФОТО СУБ'ЄКТА

Кьосуке Мачіда

Актор · 1 фільм і серіал · 1936–

90 років
Японія
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Кьосуке Мачіда - актор, 22 червня 1936 р. (90 років), знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Кьосуке Мачіда українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Кьосуке Мачіда: фільми

№НАЗВАРІК★
01Якудза19747.1

Кьосуке Мачіда - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Якудза».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Кьосуке Мачіда?

Кьосуке Мачіда - актор, 22 червня 1936 р. (90 років), знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Кьосуке Мачіда?

Кьосуке Мачіда знімався: «Якудза».

? Скільки років Кьосуке Мачіда?

Кьосуке Мачіда народився 22 червня 1936 р.. Зараз йому 90 років.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 122829