ДОСЬЄ№ 1221841
Фото Simon Scott
ФОТО СУБ'ЄКТА

Simon Scott

Актор · 1 фільм і серіал · 1920–1991

США
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Simon Scott - актор, 21 вересня 1920 р., помер 11 грудня 1991 р., знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Simon Scott українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Simon Scott: фільми

№НАЗВАРІК★
01Місячний пілот19625.5

Simon Scott - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Місячний пілот».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Simon Scott?

Simon Scott - актор, 21 вересня 1920 р., помер 11 грудня 1991 р., знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Simon Scott?

Simon Scott знімався: «Місячний пілот».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 1221841